444 26 24

Hayatın gündelik akışında karşılaşabileceğiniz kazalara karşı kendinizi ve sevdiklerinizi Magdeburger Ferdi Kaza Sigortası ile güvenceye alın!

Günlük hayatın içinde ani ve beklenmedik olası kazalara karşı sizi veya aile bireylerinizi güvence altına alan Ferdi Kaza Sigortanız, gasp, kapkaç, yankesicilik olayları sonrasında da kayıplarınıza karşı Magdeburger Gasp-Kapkaç ek güvencesi ile yanınızda


Sıkça Sorulan Sorular

Ferdi kaza sigortası, karşılaşabileceğiniz kazalardan sonra vefat etmeniz sonucu ailenize, maluliyet ya da yaralanma gibi durumlarda ise size maddi destek sağlar. Ferdi kaza sigortaları sayesinde aileniz ve siz maddi problemler ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Poliçe çeşitlerine göre ise aileniz ya da siz, kaza sonucu maluliyet gibi farklı teminatlardan yararlanabilirsiniz.

Ferdi kaza sigortasında poliçe dahilindeki teminatlar farklılık gösterebilir. Genel olarak ise sigortalının vefatı durumunda poliçede belirlenen vefat teminatı, poliçede belirlenen kişilere veya kanuni varislere ödenir.

Kazaya bağlı olarak poliçede belirlenen süreler içerisinde ise kanunlar çerçevesinde belirlenen maluliyet oranlarına uygun bir şekilde, sigortalının hayatının kalanında iş göremezlik nedeniyle yaşayabileceği maddi kayıplar gündelik tazminatlar ile güvence altına alınır.

Ferdi kaza sigortası ek teminatları aşağıdaki gibidir:

  • Hasar Yardım
  • Magdeburger Konut Yardım
  • Magdeburger Araç Yardım
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Ferdi kaza sigortası şartları aşağıdaki gibidir:

  • Araba, yaya veya herhangi bir şekilde trafik içerisindeyken gerçekleşen kazaları kapsar.
  • Beklenmeyen bir şekilde yayılan gazın teneffüs edilmesini kapsar.
  • Yanıklardan ve ani bir hareket neticesinde adale ve sinirlerin incinmesi, burkulması ve kopması ferdi kaza sigortası tarafından karşılanır.
  • Yılan veya haşerat ısırması neticesinde oluşan zehirlenmeleri kapsar.
  • Isırılma neticesinde meydana gelen kuduzdan dolayı vefat veya cismani sorunları kapsar.

Ferdi Kaza Sigortası ile beklenmedik bir anda başınıza gelebilecek kazalar ve yaralanmalar sonucu kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Bu sigortanın teminatları başınıza gelebileceğini tahmin edemeyeceğiniz durumlar karşısında dahi belirli poliçeler kapsamında size güvence sağlar.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

Magdeburger Sigorta, sigortacılık ve finans sektöründe deneyimli ve yetkin kadrosu ile komple sigorta hizmetleri sunuyor.

Tüm Ürünler
Acente Bul
Magdeburger Sigorta