444 26 24

Mühendislik Sigortası, inşaat alanında meydana gelebilecek her türlü hasarın ve sorumluluğun güvence altına alındığı, projelerin devamını sağlayan mesleki sigortalardır. Mühendislik Sigortaları ile makine kırılmaları, elektronik cihaz arızaları, montaj sırasında oluşan hasarlar ve inşaat alanı sorumlulukları poliçe kapsamında güvence altına alınır.


Sıkça Sorulan Sorular

Mühendislik sigortası, Elektronik cihazlar ile oluşabilecek zararlar, makine kırılması ve inşaat sırasında oluşabilecek kazalar gibi muhtemel risklere karşı sizi teminat altına alan sigorta çeşididir.

Mühendislik sigortası, yapı malzemelerinin inşaat alanına indirilmesinden, tesisin kullanılmaya başlamasına kadar geçen süreçte, doğa, teknik ve insan faktörlerinin neden olabileceği riskleri güvence altına alır. İnşaat alanında ve mühendislikle ilgili faaliyetlerde işi olan herkes bu sigorta türünden faydalanabilir.

Magdeburger Sigorta, sigorta ihtiyacı olan herkesi etkin sigorta çözümleriyle buluşturmayı hedefler. Bu kapsamda, sigortalı müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını belirleyerek onlara en uygun sigorta poliçelerimizi sunuyoruz.

Magdeburger olarak mühendislik sigorta türlerimiz aşağıdaki gibidir:

  • İnşaat All Risk Sigortası
  • Montaj All Risk Sigortası
  • Makine Kırılması Sigortası
  • Elektronik Cihaz Sigortası
  • Doğalgaz Paket Sigortası

Montaj Tüm Riskler Sigortası, poliçe kapsamındaki kriterlere uygun şekilde teminat süresi içinde, montaj alanında bulunduğu sırada veya poliçede yer alan istisnaların dışında önceden bilinmeyen ve ani bir sebeple oluşabilecek kayıp ve hasarı güvence kapsamına alır. Bunun yanı sıra Magdeburger Montaj tüm riskler sigortası teminatları aşağıdaki gibidir:

  • Yangın, yıldırım, infilak, deprem sel, seylap, fırtına, kasırga, toprak kayması, heyelan, toprak çökmesi, hırsızlık, sabotaj
  • Aksi belirtilmedikçe dört haftalık test devresi (ikinci el makineler hariç)

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

Magdeburger Sigorta, sigortacılık ve finans sektöründe deneyimli ve yetkin kadrosu ile komple sigorta hizmetleri sunuyor.

Tüm Ürünler
Acente Bul
Magdeburger Sigorta